سه شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٩
پیوندهای ویژه

سایت های ویژه

 

اخبار مهم
افزایش سقف کمک بلاعوض و تسهیلات به زلزله زدگان کوهبنان
کوهبنان قهرمان مسابقات فوتسال پیشکسوتان استان کرمان شد
رکورد استخراج ۳۵۰ تنی ذغالسنگ در معدن کوهبنان
فرمانده جدید نیروی انتظامی کوهبنان معرفی شد
اجرای آیین‌های سنتی 500 ساله عزاداری در کوهبنان
تبلیغات
آب و هوا
weather.ir is down
اخبار > جلسه مشترک هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان های کوهبنان و زرند در فرمانداری کوهبنان برگزار شد.


نسخه چاپي      ارسال به دوست
 
   
 جلسه مشترک هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان های کوهبنان و زرند در فرمانداری کوهبنان برگزار شد.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کوهبنان (پاک)؛ جلسه مشترک هیات های اجرایی و نظارت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان های کوهبنان و زرند با حضور فرمانداران شهرستان های زرند و کوهبنان ، دادستان های دو  شهرستان در دفتر فرماندار کوهبنان برگزار گردید .

 در ابتدای این نشست حسین سالاری فرماندار کوهبنان با تسلیت ایام فاطمیه و آغاز دهه فجر گفت: به همت حضرت امام (ره) انقلاب اسلامی شکل گرفت در حالی که ایشان نظام‌مردم سالاری دینی را پایه گذاری کرد که همه ساله یک انتخاب را در کشور داریم .

وی با استناد به کلام‌مقام‌ معظم رهبری ادامه داد: مردم خودشان ارکان نظام را انتخاب می کنند البته  انتخابات و رای مردم حق الناس است در حالی که میزان رای ملت خواهد بود.

فرماندار کوهبنان ابراز داشت: در ادوار گذشته هیات های اجرایی و نظارت که کارشان اخذ رای و صیانت از آرای مردم است به وظایف قانونی خود به خوبی عمل کردند لذا امروز هم این دو قشر در کنار هم هستند و کارها با برنامه ریزی در حال انجام است.

وی تصریح نمود: با راه اندازی سامانه جامع انتخابات در انتخابات اشتباهات به صفر رسیده و این مهم به خوبی انجام می شود.

سالاری افزود: باید تلاش کنیم که شاهد حضور حداکثری مردم در عرصه ی انتخابات باشیم لذا با بررسی های جامع، حوزه های اخذ رای به گونه ای طراحی شده که پراکندگی بسیار خوب جهت دسترسی مردم داشته باشد .

وی تاکید کرد: در شهر کوهبنان ۱۹ شعب اخذ رای داریم و در بخش طغرالجرد ۹ شعبه اخذ رای به صورت ثابت و سیار خواهیم داشت  به فرموده مقام معظم‌ رهبری باید تلاش شودتا شاهد حضور حداکثری مردم باشیم گرچه مردم همواره همیاری دارند .

سالاری ابراز داشت:  دشمنان در صدد هستند که حضور مردم در انتخابات پیش روی کم رنگ شود گرچه این خباثت ها را از ابتدای انقلاب توسط دشمنان و بدخواهان شاهد بودیم.

در ادامه علی صادق زاده فرماندار زرند ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سرداردلها گفت: مرکز شهرستان های کوهبنان و زرند بعنوان حوزه های اصلی و بخش های دو شهرستان بعنوان حوزه های فرعی انتخابات هستند.

وی تاکید کرد: در کنار تمام امتحانات پیش روی در چهل سال گذشته با تمام قدرت انتخابات را  به بهترین نحو برگزار کردیم.

فرماندار زرند بیان داشت: علیرغم تمام توطئه های دشمنان طی سالیان گذشته ما راه عزت و اقتدار را طی کردیم و امروز با افتخار تحت امر مقام معظم رهبری بر معادلات جهانی اثر گذار خواهیم بود .

وی تصریح نمود: درعرصه های علمی ، هسته ای ، نظامی و....  شاهد موفقیت ها و رشد چشمگیر هستیم در حالی که در دی ماه سال جاری شاهد دو یوم الله بودیم لذا حماسه آفرینی مردم در تشیع پیکر سردار دلها و حمله موشکی به پایگاه آمریکا دو افتخار بزرگ برای ملت ایران اسلامی است .

صادق زاده افزود: دشمن می داند که ما در دفاع از کشور پیشرفت هایی داشتیم لذا با زدن پایگاه آمریکا درس عبرتی به دشمنان دادیم.

وی بیان داشت: از جمله کارهای ارزشمند حضرت امام(ره) استفاده از وجود و حضور مردم در تمام عرصه ها بود.

فرماندار زرند ادامه داد: بالای ۹۸ مردم ایران به نظام اسلامی رای دادند و طی چهل سال گذشته شاهد حضور گسترده مردم در تمام عرصه ها هستیم البته وفاق ، همدلی و همراهی در راس برنامه هیات های  اجرایی و نظارت است .

وی خاطر نشان کرد: ملاک‌ ما صحت و سلامت انتخابات و‌پاسداری از آرای مردم است لذا با حضور حداکثری مردم شاهد افتخار آفرینی خواهیم بود گرچه در ادوار گذشته بیش از ۷۰ درصد مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در عرصه انتخابات افتخار آفرینی داشتند .

صادق زاده ادامه داد: ۳۵ نفر ثبت نامی در حوزه های انتخابی شهرستان های زرند و کوهبنان داشتیم که ۱۰ نفر انصراف دادند و در حالی که در مجموع  ۱۴۳ شعبه در دو شهرستان داریم .

وی گفت: تمام مقدمات برای برگزاری انتخابات فراهم شده و تمهیدات لازم اتخاذ شده تا از آرای مردم به خوبی صیانت شود در حالی که ظرفیت های خوبی در دو شهرستان داریم .

فرماندار زرند یادآور شد: باید از تلاش های دکتر حسین امیری در پنج دوره نمایندگی در مجلس شورای اسلامی تقدیر کنیم.

در ادامه مهدی قویدل گفت: دشمنان درصدد هستند که از انتخابات بعنوان تهدید بهره ببرند اما طی سالیان گذشته اقدامات دشمنان باعث اتحاد و انسجام بیشتر مردم شده است.

وی تاکید کرد:باید بدنبال برگزاری انتخابات پرشور در کشور باشیم البته جرائم ، نحوه تبلیغات و.... در قانون مشخص شده باید تلاش کنیم با مطالعه قوانین انتخابات، نواقص احتمالی برطرف شود.

دادستان زرند از راه اندازی ستاد پیشگیری از جرائم انتخابات در شهرستان زرند خبر داد و افزود: رصد فضای مجازی ، رصد نشریات در دستور کار قرار دارد .

وی بیان داشت: مدیران و کارکنان ادارات حق تبلیغ به نفع یا علیه کاندیدا در انتخابات را ندارند و از تربیون های عمومی نمی توان به نفع یا علیه کاندیدی صحبت شود .

قویدل ادامه داد: باید تلاش کنیم که دشمنان نتوانند با تبلیغات سو بر رای و نظر مردم اثری داشته باشند.

وی بیان داشت: کارگروه رصد فضای مجازی راه اندازی شده در حالی که برخی از سایت ها ، کانال ها و گروه ها مجوز دارند و تعدادی هم از گروه ها و سایت ها مجوز ندارند اما بیشتر آنها شناسایی و شناسنانه دار شدند و توجیهات لازم صورت گرفته است.

دادستان زرند یادآور شد: تا نیمه دوم بهمن ماه همایشی جهت توجیه فعالین فضای مجازی برگزار خواهیم نمود.

در ادامه مهدی پور اسلامی گفت : شهید مدرس در تمام عمر علیه استبداد و استعمار مبارزه کرد در حالی که از ترس و طمع مبرا بود و تنها امیدش به خدا بود و از احدی واهمه نداشت .

وی تاکید کرد: مدیران اجرایی باید از کسی نترسند و طمع نداشته باشند تا بتوانند همانند شهید مدرس خدمتگزار مخلص مردم باشند .

دادستان کوهبنان بیان داشت: هرگونه جانبداری از نامزدها توسط هیات های اجرایی و نظارت تخلف است در حالی که ما باید نقش بی طرفی داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: استفاده از اموال و امکانات دولتی به نفع یا علیه کاندیدی ممنوع است و با متخلفین برخورد خواهد شد.

پوراسلامی تاکید کرد : کارکنان در محل کار حق تبلیغ ندارند و نمی توانند از امکانات ادارات برای این‌منظور بهره ببرند تلاش شود از جلساتی که رنگ و بوی اختلاف دارند جلوگیری شود از سخنرانانی استفاده شود که وارد مباحث انتخاباتی نشوند.

وی ابراز داشت: باید از برگزاری جلسات خانگی توسط کاندیداها قبل از شروع تبلیغات رسمی جلوگیری شود تا مشکلاتی برای مردم بوجود نیاید.

در ادامه علی پور رنجبرگفت: در روزهای غم انگیز اما افتخار آفرین قرار داریم که منفورشدن بیشتر آمریکا را شاهدیم البته در این برهه از زمان بر اساس منویات مقام معظم رهبری وظیفه ما سنگین تر می شود.

وی با استناد به منویات مقام معظم رهبری بیان داشت: کشور ایران اسلامی از قدرتمندترین کشورها در جهان است که زمینه بیداری اسلامی کشورهای مختلف جهان را رقم زده البته هر روز این بیداری در حال رشداست.

رئیس دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان زرند تصریح نمود: در 

در بحث انتخابات ما در تمام زمینه ها از جدول زمان بندی جلوتر هستیم در تائید صلاحیت ها برخی علیه شورای نگهبان حرف هایی زدند.

وی تصریح نمود: کاندیداهای رد صلاحیت شده حق اعتراض دارند البته مراجع چهار گانه به وظیفه خودشان به خوبی عمل کردند الان وظیفه ماست  که در راستای حضور حداکثری مردم همت کنیم تا زمینه رضایت مقام‌معظم رهبری را رقم بزنیم .

پور رنجبر خاطر نشان کرد: وظیفه اصلی ما صیانت از آرای مردم است که این مهم باعث اعتماد بیشتر مردم به نظام اسلامی خواهد شد البته مردم با بصیرت مجلسی در خورشان تشکیل خواهند داد. 

نامجو‌کوهبنانی

منتشر کننده:احسان محمدی کوهبنانی

 
 1398/11/02 - ١٣:٤٩       شماره خبر: ٤٢٧٥     تعداد نمايش: 76
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
جستجو

جستجوی پیشرفته
جستجو در وب
ورود به سایت
نام کاربری:
رمز ورود:
» عضویت «
نظرسنجی
پاسخگویی و رسیدگی مسئولان در برابر تبعات زلزله های اخیر کوهبنان

مطلوب
متوسط
نامطلوب

آمار بازدیدکنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 942067
بازدید کنندگان امروز: 1554
کل بازدیدکنندگان: 5655983
بازدیدکنندگان آنلاین: 1
زمان بارگزاری صفحه: 0/2187 ثانیه
استفاده از تصاویر و مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.