پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
پیوندهای ویژه

سایت های ویژه

 

اخبار مهم
افزایش سقف کمک بلاعوض و تسهیلات به زلزله زدگان کوهبنان
کوهبنان قهرمان مسابقات فوتسال پیشکسوتان استان کرمان شد
رکورد استخراج ۳۵۰ تنی ذغالسنگ در معدن کوهبنان
فرمانده جدید نیروی انتظامی کوهبنان معرفی شد
اجرای آیین‌های سنتی 500 ساله عزاداری در کوهبنان
تبلیغات
آب و هوا
weather.ir is down
شبکه بهداشت

پايگاه امداد و نجات هلال احمر كوهبنان

پايگاه امداد و نجات هلال احمر كوهبنان در 22 بهمن 1377 افتتاح و تحت نظر جمعيت هلال احمر شهرستان زرند فعاليت خود را آغاز كرد. به دنبال پيگيري هاي مستمر علي گنج كريمي مسئول وقت پايگاه، از اول مهرماه 1378 پايگاه امداد و نجات هلال احمر به دفتر نمايندگي هلال احمر ارتقاء و مستقيماً تحت نظر جمعيت هلال احمر استان کرمان به فعاليت خود ادامه داد تا اينكه از ابتداي سال 1380 مجدداً از دفتر نمايندگي هلال احمر به پايگاه امداد و نجات تنزل يافته و تحت نظر جمعيت هلال احمر شهرستان زرند قرار گرفت و اين وضعيت همچنان ادامه دارد. البته بعد از تأسيس شهرستان کوهبنان و به دنبال پيگيري‌هاي فرمانداري محترم کوهبنان و مدير عامل محترم هلال احمر استان کرمان مکاتبات متعددي در خصوص ارتقاء اين اداره با تهران صورت گرفته و همچنان تا رسيدن به مقصود مورد نظر ادامه دارد.

مشکلات عمده هلال احمر کوهبنان عدم وجود سيستم بي سيم، آمبولانس و انبار امدادي مي‌باشد که خوشبختانه با پيگيري هاي انجام شده انشأا... در آينده اي نزديک مشکلات فوق برطرف خواهد شد. مسئولين پايگاه امداد و نجات هلال احمر كوهبنان از ابتداي تاسيس تاكنون به ترتيب عبارتند از:

22/11/77 تا 29/12/78 : علي گنج کريمي

1/1/79 تا 15/4/80 : ساجدي فر

16/4/80 تا 30/7/80: حاج مهدي يزداني

1/8/80 تا11/8/83 : محمد امير پور سعيد

12/8/83 به بعد: محمود حبيبي­پور

بهزيستي كوهبنان

مجتمع خدمات بهزيستي كيميا كوهبنان در سال 1365 با 6 نفر پرسنل رسماً آغاز به كار كرد. اين مجتمع در زمينه‌هاي مختلف حمايتي، توانبخشي، سالمندان، مهد كودك، آموزش فني و حرفه اي (خياطي، گلدوزي و ماشين نويسي)، توزيع شيرخشك، صداي مشاور و تأمين مسكن نيازمندان فعاليت دارد.

يكي از موانع خدمات رساني، عدم امكانات لازم است كه اميد است با شهرستان شدن كوهبنان امكانات و منابع لازم تخصيص داده شود و بخش فيزيوتراپي نيز در اين منطقه داير شود.

از ابتداي تشكيل مجتمع تاكنون، آقايان سيدعلي اصغر رضوي، سيدمحمد روح الاميني و خانم عصمت برهان نژاد مسؤليت اين مركز را به عهده داشته‌اند.

 داروخانه شمارة 6 كوهبنان

داروخانه شماره 6 كوهبنان، در سال 1367 با كوشش و سرماية مدير وقت شبكة بهداشت و درمان شهرستان زرند و با نظارت دانشگاه علوم پزشكي كرمان افتتاح و شروع به كار كرد. اولين مسئول و تحويلدار اين داروخانه از زمان تأسيس تا نيمة اول سال 1381 آقاي موسا پارسا بوده است و بعد از آن تاكنون مسئوليت و تحويلداري آن به عهدة آقاي سيدغلامحسين ميرفتاحي مي باشد. اين داروخانه همه روزه از 8 صبح لغايت 10 شب باز است و پس از آن نيز مسئول داروخانه بعنوان آنكال جوابگوي بيماران است. داروخانه هم‌اكنون با 4 پرسنل (3 نسخه پيچ و يك مسئول) مشغول به كار است. هم‌اكنون ارايه خدمات از سوي داروخانه به شكل مطلوب صورت مي گيرد و با توجه به محروميت منطقه هيچگونه حق فني نيز از بيماران و مراجعان دريافت نمي‌شود و همين امر باعث رضايت مردم شده است.

جستجو

جستجوی پیشرفته
جستجو در وب
ورود به سایت
نام کاربری:
رمز ورود:
» عضویت «
نظرسنجی
پاسخگویی و رسیدگی مسئولان در برابر تبعات زلزله های اخیر کوهبنان

مطلوب
متوسط
نامطلوب

آمار بازدیدکنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 3646
بازدید کنندگان امروز: 610
کل بازدیدکنندگان: 5624684
بازدیدکنندگان آنلاین: 2
زمان بارگزاری صفحه: 0/1875 ثانیه
استفاده از تصاویر و مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.