دوشنبه ٠١ مرداد ١٣٩٧
پیوندهای ویژه

سایت های ویژه

 

اخبار مهم
تبلیغات
آب و هوا
weather.ir is down
شبکه بهداشت

پايگاه امداد و نجات هلال احمر كوهبنان

پايگاه امداد و نجات هلال احمر كوهبنان در 22 بهمن 1377 افتتاح و تحت نظر جمعيت هلال احمر شهرستان زرند فعاليت خود را آغاز كرد. به دنبال پيگيري هاي مستمر علي گنج كريمي مسئول وقت پايگاه، از اول مهرماه 1378 پايگاه امداد و نجات هلال احمر به دفتر نمايندگي هلال احمر ارتقاء و مستقيماً تحت نظر جمعيت هلال احمر استان کرمان به فعاليت خود ادامه داد تا اينكه از ابتداي سال 1380 مجدداً از دفتر نمايندگي هلال احمر به پايگاه امداد و نجات تنزل يافته و تحت نظر جمعيت هلال احمر شهرستان زرند قرار گرفت و اين وضعيت همچنان ادامه دارد. البته بعد از تأسيس شهرستان کوهبنان و به دنبال پيگيري‌هاي فرمانداري محترم کوهبنان و مدير عامل محترم هلال احمر استان کرمان مکاتبات متعددي در خصوص ارتقاء اين اداره با تهران صورت گرفته و همچنان تا رسيدن به مقصود مورد نظر ادامه دارد.

مشکلات عمده هلال احمر کوهبنان عدم وجود سيستم بي سيم، آمبولانس و انبار امدادي مي‌باشد که خوشبختانه با پيگيري هاي انجام شده انشأا... در آينده اي نزديک مشکلات فوق برطرف خواهد شد. مسئولين پايگاه امداد و نجات هلال احمر كوهبنان از ابتداي تاسيس تاكنون به ترتيب عبارتند از:

22/11/77 تا 29/12/78 : علي گنج کريمي

1/1/79 تا 15/4/80 : ساجدي فر

16/4/80 تا 30/7/80: حاج مهدي يزداني

1/8/80 تا11/8/83 : محمد امير پور سعيد

12/8/83 به بعد: محمود حبيبي­پور

بهزيستي كوهبنان

مجتمع خدمات بهزيستي كيميا كوهبنان در سال 1365 با 6 نفر پرسنل رسماً آغاز به كار كرد. اين مجتمع در زمينه‌هاي مختلف حمايتي، توانبخشي، سالمندان، مهد كودك، آموزش فني و حرفه اي (خياطي، گلدوزي و ماشين نويسي)، توزيع شيرخشك، صداي مشاور و تأمين مسكن نيازمندان فعاليت دارد.

يكي از موانع خدمات رساني، عدم امكانات لازم است كه اميد است با شهرستان شدن كوهبنان امكانات و منابع لازم تخصيص داده شود و بخش فيزيوتراپي نيز در اين منطقه داير شود.

از ابتداي تشكيل مجتمع تاكنون، آقايان سيدعلي اصغر رضوي، سيدمحمد روح الاميني و خانم عصمت برهان نژاد مسؤليت اين مركز را به عهده داشته‌اند.

 داروخانه شمارة 6 كوهبنان

داروخانه شماره 6 كوهبنان، در سال 1367 با كوشش و سرماية مدير وقت شبكة بهداشت و درمان شهرستان زرند و با نظارت دانشگاه علوم پزشكي كرمان افتتاح و شروع به كار كرد. اولين مسئول و تحويلدار اين داروخانه از زمان تأسيس تا نيمة اول سال 1381 آقاي موسا پارسا بوده است و بعد از آن تاكنون مسئوليت و تحويلداري آن به عهدة آقاي سيدغلامحسين ميرفتاحي مي باشد. اين داروخانه همه روزه از 8 صبح لغايت 10 شب باز است و پس از آن نيز مسئول داروخانه بعنوان آنكال جوابگوي بيماران است. داروخانه هم‌اكنون با 4 پرسنل (3 نسخه پيچ و يك مسئول) مشغول به كار است. هم‌اكنون ارايه خدمات از سوي داروخانه به شكل مطلوب صورت مي گيرد و با توجه به محروميت منطقه هيچگونه حق فني نيز از بيماران و مراجعان دريافت نمي‌شود و همين امر باعث رضايت مردم شده است.

جستجو

جستجوی پیشرفته
جستجو در وب
ورود به سایت
نام کاربری:
رمز ورود:
» عضویت «
نظرسنجی
پاسخگویی و رسیدگی مسئولان در برابر تبعات زلزله های اخیر کوهبنان

مطلوب
متوسط
نامطلوب

آمار بازدیدکنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 3435
بازدید کنندگان امروز: 136
کل بازدیدکنندگان: 5193816
بازدیدکنندگان آنلاین: 6
زمان بارگزاری صفحه: 0/1408 ثانیه
استفاده از تصاویر و مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.